Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Kecy, kecy, kecy

Překlady

21. září 2015 v 22:11 | Darcia
Nyaha!

Stále jsem neumřela, ačkoli k tomu není moc daleko.
Well... Mám nyní natolik napjatý časový harmonogram, že nestíhám vůbec nic. Začala jsem sociálně žít (a dokonce v reálu!!), tudíž neustále jezdím na nějaké srazy, trávím čas s kamarády a podobně.
Nu... ale něco mi stále chybí a rozhodla jsem se, že se pustím do ambiciózního projektu - překládat asijské filmy. Samozřejmě budu vycházet z anglických titulků. Prvně to vzniklo jenom jako výpomoc pro kamarádku, ale nějak se z toho stal trochu větší projekt.

V plánu jsou:
1. Prince of Tennis
2. Wangan Midnight
3. Koikyokusei

PRINCE OF TENNIS

U mě nyní velice populární. Nejen, že plánuju cosplay na kapitána tenisového týmu Seigaku (Kunimitsu Tezuka), ale taky hodlám překládat live action. Tenhle film jsem viděla ještě předtím, než jsem vůbec začala sledovat ono anime - přiznám se, na tom filmu mě lákal akorát Hiroki Aiba (Takumi-kun 1, Delicious Gakuen, Tadashii Ouji no Tsukurikata). Ovšem nahlodalo mě to k tomu, abych se podívala na anime, čímž se spustila lavina - anime a muzikály (tzv. Tenimyu). A tady... tady vážění vzniká "curse of Tenimyu", jak jsem tento fenomén pojmenovala. Protože od této chvíle se začínají dít divné věci.

Začalo to tak, že co jsem pustila film, hrál v něm někdo, kdo si zahrál v Tenimyu (je jedno, v jaký generaci). Představitelé hlavního páru v sérii Takumi-kun (2-5, abych byla přesná), si také zahráli v Tenimyu. Uznávám, Daisuke se v roli Tezuky vyjímal a dokonce jsem uznala, že ten ksicht odněkud znám. Což se nedalo říct o Hamaovi - kdybych se nedočetla, koho hrál, rozhodně bych ho v roli Eijiho nepoznala.
Když jsem se dostala už k pátému filmu, kde hrál NĚKDO z Tenimyu, vzdala jsem to... a začala ty filmy hledat záměrně.

A tak jsem se dostala k live action Jigoku Shoujo - což vřele doporučuji. Představitelka Ai sice nebyla nic moc, zato zbylé osazení bylo dokonalé. A hlavně se tam vyskytl představitel Atobeho z Tenimyu - Kazuki Kato! A nyní... nyní se dostáváme k dalším dvou filmům.

WANGAN MIDNIGHT


Lahůdka. Skutečná třešnička na pomyslném dortu. Trochu lepší Rychle a zběsile v Japonsku. Možná znáte stejnojmenné anime. Každopádně v tomto filmu hraje Kazuki Kato a je to jeden z filmů, které jsem našla NÁHODOU (a projevila se u nich "curse of Tenimyu"). Obsazení rolí je, dle mého názoru, povedené, herecké výkony jsou vcelku přesvědčivé a nutno uznat - ty bouráky žeru. Po dlouhé době film, který opravdu stál za ten čas, co člověk strávil sledováním. Vřele doporučuju těm, co mají rádi rychlý auta a nějaký to drama.

Třetí projekt však vyvrátí všechno, co jste o mě dosud věděli. A tím je:

KOIKYOKUSEI


Jedná se o ROMANTICKÝ film. Zezačátku nic moc, opravdu jsem to trpěla jen kvůli herci... ale po pár minutách jsem změnila názor a začala jsem se bavit. Sledovat návrat, shledání a onen proces zamilovanosti... to bylo prostě hezké, sladké a jednoduše rozkošné. Ovšem, co když to začne být až moc idylické? Co se pokazí a jak při tom obstojí láska?
Přiznám se... u romantických filmů nepláču, nijak je neprožívám. Tedy... pouze do doby, než jsem viděla tohle. Brečela jsem jak želva a spotřebovala jsem asi tolik kapesníků, jako když jsem ořvala Pipa Bernadotta v Hellsing Ultimate, možná i víc.
Viděla jsem dost romantických filmů a tenhle osobně považuji za nejlepší (můj druhý oblíbený romanťák je Pod Toskánským sluncem, jen tak pro zajímavost).

Velice se těším, jak na těch překladech budu pracovat. Vložím do nich všechen možný čas a úsilí, aby byly co nejlepší a mohla je nabídnout dál, protože tyhle filmy podle mě stojí za šíření. Ačkoli o Prince of Tennis mám nyní trochu pochyby - pokud jste viděli anime, hodně věcí vám tam bude chybět. Opravdu hodně. Vlastně tam bude chybět skoro všechno! :D

See ya and wish me good luck ;)

Zvraty a návraty

20. listopadu 2014 v 20:27 | Darcia
WOW!
Upřímně... ani by mě nenapadlo, že tenhle blog budu mít 7 let. xD To je skoro věčnost! A taky je pěkně vidět, jak na něj dlabu, protože se objevilo milion dalších zájmů (psaní, BJD, koncerty, lolita srazy, večírky). Přehodnotila jsem priority a na internetový svět mi nezbývá tolik času. Teda... zbývá mi ho pořád dost, ale jakmile se jednou odhodlám vypadnout z domu jen na pár hodin, může to být i několik dní...
Navíc, co se týče hudby a BJD, ty se nachází na mém druhém blogu a povídky jsou na úplně jiném, abych to pěkně rozdělila. Bohužel, už mi v tom případě nezbývá prostor pro tenhle blog.
ALE!

Světe div se, založila jsem si MyAnimelist. Celkem jsem koukala, jak pilná jsem za těch 7 let byla a kolik mám na seznamu anime a mangy. Obě čísla přesahují 100 a vskutku mě zaráží, co tam občas nacházím. Ale stejně mám dojem, že tam ani nemám všechno, hlavně u té mangy tedy.
Nyní se dívám na Detektiva Conana... nekonečné anime. Kdysi jsem se zařekla, že se na nic takového dívat nebudu, ale prvně jsem to porušila s D.Gray-Manem, následně jsem zvýšila hranici InuYashou... a nyní se pachtím s 224. dílem Conana. A kupodivu mě tahle nekonečná věc pořád baví :D Na to, že ono číslo 700 je stále v nedohlednu...

Darci má navíc pár zájmů, které se rozhodla rozšířit. A jsou to: lolita (protože konečně zhubla! YAY!) a cosplay.
Po tom, co jsem po halloweenu zjistila, že za pár korun se dá udělat skvělý cosplay, rozhodla jsem se zkusit štěstí dál.
Ano, Halloween pro mě byl velice úspěšný! Jako první se konal sraz v Olomouci, kde jsem se rozhodla pro (na mě) velmi ambiciózní projekt: Laughing Jack!

Při tomhle se mými kamarády staly manikurní nůžtičky a sešívačka. YAY! *mává pěstičkama ve vzduchu*

Dalším krokem se stala párty v Knoflíku, kam jsem se rozhodla jít jako rozbitá panenka. Bohužel existuje jen jedna fotka v mizerné kvalitě, kde je stěží zachycený make-up, tudíž si nemyslím, že by jí zde bylo potřeba xD
Posledním hřebíčkem do rakve byl kostým "netopýří víly" - protože vílí křídýlka jsem neměla, byla to Upírská párty a můj černej kardigan prostě vypadal jak netopýří křídla! Od tohoto outfitu... taky neexistuje fotka. A ani toho make-upu xD

Každopádně... když jsem po letošním halloweenu viděla, s čím přišly některé mé oblíbené celebrity, usoudila jsem, že zas tak ztracenej případ nebudu, když za pár stovek udělám velkou parádu (pokud mám náplň do sešívačky).
Tudíž, moje ego stoupá, času je o něco víc... a tak snad to tu konečně nějak oživím. Chápu, sliby = chyby, ale tak, snad jednou do měsíce se tu pokusím aspoň něco hodit xD

See ya!

Ohohohoho

30. prosince 2012 v 15:46 | Darci & Miro-kun
Ohohohoho :D :D :D Tak Vánoce jsou za námi, Silvestr před námi... a za dveřma už číhá rok 2013. To je bordel toto... xD

No. Dá se říct, že se za ten rok stalo hodně věcí. Maturita, nástup na vysokou... propadnutí kouzlu BJD, stěhování do Prahy... Awww!
Bylo toho moc. Ale na jednu stranu jsem ráda, že je ten rok za náma. Ani nevím proč. xD

Co se týče anime, jsem poněkud... opožděná? xDDDDDD
Mám za sebou větší část Princezny Tutu (konkrétně do 25. dílu... od těch dalších se mnou odmítá komunikovat online přehrávač xDDDDD a stahovat to opravdu nehodlám)...
Začínám být dost nahlodaná na anime Fairytail... Nevím, co od toho čekat, ale spolužačka to viděla už několikrát, tak jsem teda zvědavá xD

Včera jsem se dívala na Animax (protože nikde jinde nic zajímavějšího nebylo a záznam z krasobruslařského GP skončil). Utvrdila jsem se v tom, že český dabing anime nesluší!!!!!!!!! A další věc, o které jsem se přesvědčila je ta, že nikdy... ale doopravdy NIKDY!!!!!!!! nepochopím logiku Naruta. O_o Stačilo mi vidět pár dílů jen tak namátkou... a jsem z toho fakt debil xD
No jako... už chápu, proč to má tolik dílů. Vždyť oni se jeden díl mydlí, aby to mohlo v tom nejzajímavějším skončit, pak to pokračuje dalším dílem, kde napřed Naruto upgraduje, zmydlí Sasukeho, který taky získá další level, zmydlí Naruta. Ten vypadá, že skončí a člověk (tedy já) už čeká kdy se ozve hudba od závěrečnýh titulků... a ono NIC!!! Naruto zase "zesílil", zase rozsekal Sasukeho na nudličky... ale ten malej šmejd se rozhodl, že to tak nenechá a zase upgradoval... A tím to končí. A proč? No aby se v dalším díle mohli zase rozbíjet o skály a topit se ve vodě. Logika? Natáhnout to na co nejvíc dílů... Taková anime mi doopravdy není souzeno pochopit...
Pro mě byl horor už D.Gray-Man a jeho přehršle dílů... ale Naruta nebo Bleach... to bych už nerozdejchala.

A co už vůbec nepochopím... Lidi!!! Vy víte, že já Naruta nesleduju, nebaví mě to... a když můžu, tak se mu vysměju... tak mě probůh NEZVĚTE na Naruťácký srazy, kde se řeší Naruto, Naruto, Naruto... a pro změnu- NARUTO! Nic z toho nebudu mít, jenom křeče z toho, jak se furt budu falešně smát... a naprosto zkaženej den. Tak těžké pochopit, že mě to nezajímá a nikdy zajímat nebude? O_o
Totéž platí pro jakékoli fanouškovský skupiny o Narutovi.

Uznávám, s touhle tématikou jsem schopná překousnout jenom doujinshi, která jsou 18+ a nejlíp hodně drastický. (uznávám, naprosto jsem slintala nad pairingem Itachi a Deidara... no jako... tlamičky na dlaních se dají využít mnoha způsoby, žeeeeee... ehm...) Ale to je tak všechno. A pochybuju, že by zarytý fanoušky Naruta oslnila moje znalost jiných anime, či dokonce yaoi.

Ale máme tu jeden světlý bod... Jedna osůbka, kterou znám díky fanfictions, hodila na svůj blog odkaz na filmy s gay tématikou... a docela mě nahlodala na Takumi-kun. ^^ Asi na to půjdu hodit oko, až se mi uvolní trocha času (který si ukracuju tím, že píšu tenhle článek...).

Hehehe :D Takžeeee...
Darci a Miro přejí krásný zbytek roku, pořádnýho draka po Silvestru... a hlavně... šťastnej novej rok ;)

Ritsuka

1. června 2012 v 17:13 | Darcia
Yahoo!
A je to tady vážení. Konečně jsem předělala ten červenej hrůzizmus, co tu byl před tím a nahradila ho tímhle!
Krásný, zeleno-fialkový... ^^
A hlavně je tam Ritsuka!

No... přiznávám, jsem úchyl na Loveless a když to někde vidím, tak mi z očí lítají srdíčka. To anime prostě a jednoduše zbožňuju a momentálně se chystám konečně dočíst mangu.
Jelikož pár dílů mám stažených, tak pro mne nebylo tak těžké najít si nějaký obrázek k novému designu. A musím říct... že jsem se té zelené strašně děsila. V konečném výsledku si myslím, že to vypadá dobře.


Přeju všem hezký den ^^

Design

1. června 2012 v 14:29 | Darcia
Hm...
Pokoušela jsem se o nový vzhled. Ale strašně jsem ho odflákla... a je to vidět. Jediné, na čem jsem si dávala hodně záležet, tak to bylo oříznutí Ritsušáka... ale vůbec se mi nechtělo dělat nějaké popisky, rozdělovače... Byla jsem na to prostě zdechlá! A to vůbec nemluvím o té stránce jako takové. Hrůza!
A navíc se mi to vůbec nelíbí... =(

No... naštěstí mám v PC dost obrázků Loveless (celý rok bych z nich mohla dělat vzhledy, každý měsíc nový... a ani jednou by se ty obrázky neopakovaly xDDD), takže se ho pokusím v nejbližší době kompletně předělat.
Zatím mám vybraný jeden obrázek, ze kterého budu vycházet. Tudíš by následující design neměl být červeno-bílý (jak je teď...), ale nahradí ho zelená a fialová ^-^ Ale samozřejmě... musím se k tomu prvně dokopat, vyhradit si na to dostatek času a dobré hudby. A hlavně kotel nervů a dobré nálady, bez toho to prostě nejde. ^-^

Když pomyslím, jak dlouho jsem se babrala se vzhledy na své dva druhé blogy, je mi až stydno! Myslím si, že na Párty a Hřbitově mám rozhodně lepší vzhledy... na Párty je rozhodně promakanější xDDDD

No... ovšem tohle je jediný blog, kde si u vzhledu troufám na barvičky. Já jsem jinak děsně ulítlá na černou... xD

Doufám, že si na tenhle blog už konečně udělám čas a přidám nějaký povídání o anime, co jsem nedávno viděla... =D (nebylo jich sice tolik, ale nějaký jo)
Je mi tak stydno, když vidím, jak svou dávnou lásku zanedbávám! Kdysi jsem seděla u anime i hodiny... a teď jsem ráda, když si sednu k jednomu dílu nějaké podprůměrné slátaniny (momentálně je to Ao no Exorcist).
Dej bože, ať se to se mnou zlepší xD

Prodám Dr. House

19. listopadu 2011 v 16:16 | Darcia
Prodám:

kompletní 1. a 3. sérii Dr. House
Originální balení u první série. Ta třetí je v papírových krabičkách (stejně jako DVD, která se dala koupit v novinových stáncích)

Všechna DVD jsou originály, nic vypalovaného či stahovaného z internetu.

Cena:
komplet 1. série- 300,-
komplet 3. série- 200-250,-

V případě zájmu piště do komentářů nebo na mail i-came-2-party.blog@seznam.cz

Hold, potřebuju se toho zbavit =D
Všechna DVD jsou nová a nepoškozená.

Still alive

22. července 2011 v 10:47 | Darci
Darci-chan stále žije (ať už je to jakkoli neuvěřitelné).

Darci-chan se vrátila k anime, snad už na plný úvazek. A svůj comeback jsem oslavila s anime Jigoku Shoujo Futakomori, následovalo anime Black Cat (které mimochodem včele doporučuji, pokud hodláte umřít xD).
Další, co se tyčí na mém seznamu je anime s názvem Darker than black.
Jigoku Shoujo Futakomori
Black Cat
Darker than black

Black Cat vřele doporučuji, je to takové docela odpočinkové. Sice se tam neustále blábolí o nanotechnologiích, ale když jsem se na to dívala v polospánku, chápala jsem. =D takže nic strašného. ;)

Jinak jsou u mě prázdniny totálně na prd... Snad jediné, co jsem udělala, byl řidičák =D a to stejně jenom opravné jízdy.
A do konce prázdnin mě už asi nečeká nic, krom týdne bez internetu- čiže bez anime O_x ale tak snad to nějak přežiju no...

Doufám, že si někdo ty prázdniny užívá víc než já xD

Vidím dobře? O_x

31. prosince 2010 v 16:41 | Darcia
Páni... tohle téma týdne mi naprosto vyrazilo dech. Zrovna tohle bych tu nečekala, ale budiž. ^^ Přece jenom, je to moje oblíbené téma a ne že ne. xD

Taaak fajn. Yaoi je... abychom nepohoršili (seru na to xD)... prostě o sexu. xD Noooo, i když.... někdy ne tak úplně. Když se zadaří, je tam i docela fajn příběh. ^^

S tímhle žánrem jsem začala... No, myslím, že není za co se stydět... díky Dahak. A nezakecávej to, víš že jsi to byla ty, kdo mě tak krááásně kazil na J&A festu. ^^
A to je už nějaká doba.

Už jsem dlouho ani žádný neviděla. Sice je pravda, že v PC mám stále stažený Enzai, ale...
Heee, s tímhle mám taky dobrý zážitek... když vezmete noťas do školy a v šatně si pustíte yaoi a pár lidí se vám čumí přes rameno... xD Nebo taky v autobuse to má skvělý efekt. xD Hlavně, když osoba sedící za vámi vám neustále kouká, na co se to díváte. xD Aspoň, že jsem měla sluchátka. xD

No... asi to ukončím... můj mozek není schopem pojmout takovou spoustu informací... xD Loučím se, sbohem.

Yaoi ZDAR!

Vánoce, aneb stresové období

15. prosince 2010 v 22:07 | Darcia Pletoria
Věříte mi, že se na Vánoce vůbec netěším? Letos je to pro mne období spíše stresující...
Dárky... mám vyřešenou mamku a jejího přítele... Pro otce nic nemám, pro svoji skoro-sestru taky nic a o své drahé polovičce ani nemluvim (nehledě na to, že ta mě za to chce pomalu urvat hlavu...).
Samozřejmě... ve škole se pořádá Vánoční večírek. No nejsem zapojená snad do všeho, co by se mělo dělat? O_x No mě to zabije...

Vůbec nic mě nebaví, na všechny jsem hnusná, na všechny ječím, prskám a čekám, kdy někomu vyškrábu oči... xP

Na anime se nedívám... jediné co sleduju jsou Akta X... Tak nějak jediné, na co si vždycky najdu čas... Ale o prázdninách se zřejmě dodívám na Trinity Blood... xD Aby se neřeklo. xD

Snad jediné pozitivum byla ta Vídeň...
Ano, Darci byla ve Vídni. ^^ Strašně krááásný to tam bylo... Mají to tam nádherně vyzdobené. Příští rok chci jet znovaaaa!!! >.<
Kdo jede se mnou? ^^

At school...

5. září 2010 v 13:02 | Darcia&Miro
A je to tady...
Škola, škola a škola. Pořád dokola ta samá pohádka. A pro tenhle blog to znamená jednu věc...

STOP

Ač mě to strašně mrzí, že tenhle blog tak moc zanedbávám a spíše se věnuju tomu druhému... Ale s tím se už nedá ni dělat.

Reenze leží ladem někde v rozepsaných článcích.
Povídky... od těch už dlouho nepřibyla ani čárka.
Desing... No... ten ještě dlouho zůstane, jak to tak vidím.
Kompletně jde tenhle blog do kytiček...

Možná bych mohla něco udělat, ale nestíhám. Jsem ráda, že zvládám svůj music blog (kde mám přednastavených pár kapitol jedné povídky, druhou přepisuju vždy o sobotách a články přidávám jednou za čas).

Prostě a jednoduše... Tenhle blog skomírá. Neznamená to, že bych se k němu už nechtěla vrátit. Já se k němu vrátím! Jenom prostě nevím kdy.
Možná o prázdninách? Jak bude nějaké volno? Kdo ví.

Anime, anime a anime

2. srpna 2010 v 23:45 | Darci
Anime.
Pro mnoho lidí to jsou kreslené pohádky pro děti, pro jiné to kreslené porno.
Ale kdo má pravdu?

No, v podstatě asi všichni.
Každopádně jedinou pravdu máme my! Ha ha!
Neee.
Ale když se člověk podívá kolik různých anime tu je, vybral by si snad každý. Jenže kolik lidí si to nechce přiznat? A nám, co to máme rádi, se pošklebují.

Mějte si tu svoji (s odpuštěním) podělanou Twilight ságu, ale mě se do mýho anime neserte.
Spolužačka mě málem hodila pod auto, když jsem prohlásila, že Robert P., alias Edward, vypadá jak strašák do zelí a Stmívání je o ničem.

Yaoi anime mě na intru proslavilo jako úchylačku (a já jsem na to hrdá, bacha na mě! xD), ve třídě jsem pošuk, protože mám sešity polepené obrázkama... ale nesere mě to. =D

Jinak si myslím, že se k anime ani moc vyjadřovat nemusím, když se jím zaobírá celý tenhle blog. =D

Takže sayo, minna. ^^

Talk with Bakance

2. srpna 2010 v 20:41 | Darci
Dneska jme s touto slečnou měly výměnný rozhovor. A tady ho máte:


Zdravím tě.
Ahoj

Jak dlouho vlastně blogaříš? Jsi stále na stejné adrese?
Bloguju zhruba čtyči a půl roku. Na stejné adrese nejsem pořád, protože mám ještě dva jiné.

To je dost dlouho. Na co se na svých blozích zaměřuješ?
Na každém blogu mám něco jiného. Tak třeba muj nejnavštěvovanější. Tam se jedná o Japonsko a anime. a ty další ?? hmm to ani nevím. Jeden je přímo na jednu mangu. a ten další měl být o jednom filmíku který se měl točit...

Měl? Sešlo z něj nebo jaké byly problémy?
Heh no to je těžké.  Bylo málo herců. A hlavně ty peníze. Ale jak pujde čas možná se natočí.

Budu držet palce. No, vraťme se k tomu japosnkému. Jak jsi se dostala k Japonsku?
mmnt
No o Japonsko se zajímám asi od svých 10 nebo 9 let. Ale kdo mě na to dotáhl byl bratranec a vžila jsem se do toho nejvíce asi před třema rokama.

A co tě na Japonsku nejvíce zajímá?
No asi ta kultura. Mě se líbí strašně ty starobylé budovy tak v Japonsku jdou vidět ještě z té starší doby. a taky v Japonsku mají zajímavou hudbu. a oděvy.

Tak to jsme na tom asi tak stejně. =D já mám ve skříni domácí pokus o kimono. xD Zajímáš se také o anime?
jj jasně vcelku se mi líbí, ale nejsem zase do toho žhavá jako někdo. Ale líbí se mi.

Co si myslíš o pouliční módě, jaká se dá vidět u mladých lidí v Japonsku, ve čtvrti Harajuku?
Heh tak to nevím. ale moc se mi nelíbí protože nemám takový styl. Ale když sem se koukala na nějaké obrázky z té čtvrti tak asi čtvrtka ušla.

Každý máme svůj názor, že. =D Každopádně děkuji za rozhovor a přeji krásný den. =)
Jj bylo my poctou heh pp

její blog naleznete zde. ;)

Nově nalezeno

31. července 2010 v 18:12 | Darci
*yahoo*
Našla jsem něco, co už dlouho postrádám! A to můj milovaný sešit s povídkama. =)
Tolik povídek... Už si ani nepamatuju, že jsem je vůbec psala. Například se mi tam válí povídka... shounen ai na Vampire Knight- ještě z dob, kdy jsem to sledovala (upřímně... tu druhou řadu jsem vzdala).

Dál tam mám rozepsanou kapitolu k "Stává se", pamatujete se ještě na to? xD Už je to rok, o můj miláček Miro stojí... Ale... teď k tomu mám i důvod... nechce se mi to psát, kvůli jistému... osobnímu zážitku. Až se přes to úplně dostanu, možná se k Mirovi a Bastianovi zase vrátím. Až při pomyšlení na další děj neuvidím JEHO tvář... Bude mi líp. Takže tato povídka zůstává stále pohřbena. Gomennasai, Miro-kun...

Možná sem přidám jednu, na kterou jsem přišla doopravdy až dneska. =D Krátká povídka "Jen kvůli slávě..." o rozpadající se skupině Arctic Cross. Mám ji sem dát, nebo se bez ní obejdete? =D Pisměte do komentů. ;)

Nooo, tak já se s vámi zase na nějakou dobu rozloučím. =D Sayo! ^^

Víkend za námi a další čas čekání před námi

29. července 2010 v 22:20 | Darci
Víkend s Dahak a Kaaach patřil rozhodně k těm nejlepším víkendům, jaké jsem zažila a nebojím se přiznat, že byl nejlepším na celých prázdninách. =)

Nejhorší na něm byla asi ta cesta. Přece jenom, péct se X hodin v autobuse není nic pro mě. Ale přežila jsem. Když jsem vystoupila na rozkopaném autobusovém nádraží, chopila se mě hysterie, že nevím, kde ty 2 budou čekat. Tak jsem se chvíli rozhlížela, než jsem se statečně vydala do neznáma. A ony tam stály. Málem jsem nadšeně křičela, no, udržela jsem se. xD

Pak nás vzala Kaaach domů, kde jsme odhodily zavazadla. Chvíli jsme poseděly, pokecaly a já se pak rozhodla zneužít sprchu (Dahak, já vím, já vím, nebylo jí ještě 15... xD).
Cítila jsem se jako znovuzrozená. Vodaaaa... =) To bylo jako sen. Voda se šťávou a s jahůdkou...
Večeře... Jedním slovem: Fantazie!!!
A pak to vínečko s jahůdkou... kterou Kaaach tak dlouho dolovala... žee? =D

A večeře... Mmm... To byla lahodaaa! Nejlepší! ;)

Cesta do Kauflandu. Řekněme bezproblémová? =D
Konal se menší nákup... Dahak 2 sáčky oliv, já karamelové sušenky a broskve, jo, a tu malou tyčinku country od kinder! xD, Kaach 2 plechovky jahod a Rafaello (nvm, jak se to píše?? xD). A po návratu na základnu (byteček), se jahůdky a broskve chystaly na lázeň. =D A taky se pak krásně naložily... Byly opilé víc, jak my všechny dohromady. =D

Příprava na Mlýn... =) Klub Mlýnice, vstup od 18... Hmmmm... Detaaail. xD
S Kaaach jsme si udělaly nějaké obličeje (xD Vypadala jsem jako panda, ale nakonec to vypadalo docela hezky... Hold... trochu jsem to s tou černou přehnala xD). Nudně jsem si učesala vlasy, ale tak detail. =D
Mlýnice: radši ani psát nebudu. Snad jen, že jsem se bavila. ^^

Návrat: Astaroshe (Kaaach) byla nějak... moc společenská a veselá. Na co asi nikdy nezapomenu, budou výtahy. =D Řekněte mi, Dahak, Astaroshe, proč mám vždycky nezapomenutelné zážitky s výtahem? xD

Spaní: Já- luxusní, tmavě zelený, měkkoučký gauč; Dahak- luxusně vypadající matračka.

Dahak měla škaredý budíček.... Kocourek Kocour jí skočil na hlavuu... A pak jí kousl do palce, tak pak chuděrka pochrupkávala v křesle... A já mrtvá na gauči... xD

Snídaně byla mooooc dobrá. A pak se Astaroshe převlékla do svého nádherného cosplaye C.C. a vyrazily jsme do lázní Priessnitz. Vůbec se po nás lidi neotáčeli... Vůbec se na nás nedívali jako na blázny... Prostě nikdo nechápal, jak se tam vzala diva se zelenými vlasy v nádherném oblečku.

Poté ještě rychle domů převlíct a byl takový menší výlet na Čertovy kameny. =D
Darci ve velice dokonalých botkách... Který debil si vezme na výšlap sandály? Darci. xD No, hold nebyly tenisky. xD
Ale ano, Darci Kameny pokořila! I v sandáloch! ^^ Musím se tím pochlubit. ;) =P

Večer u anime... D.Gray-Man, pár dílů a pak... Junjou Romantica. ^^ Musím říct, že jsem se sakra dobře bavila. Astaroshe nám odešla spinkat, ovšem nechala nám svůj noťásek, takže jsem s Dahak koukaly až do... no, prostě hooodně pozdě. =D V podstatě do té doby, než se nám vybila baterie. ^^

Oproti Kaach jsme s Dahak vstávaly brzo. U mě nezvyk, doma vždycky vstávám jako poslední. xD

Pak báječný oběd od Vooj, a začalo se balit domů... Jak mě se nechtělo...
Na autobusák jsme jely autem... Byly jsme odvezeny. ^^
Se všemi jsem se rozloučila a pospíchala jsem na autobus. No přes ten rozkopaný autobusák to bylo opravdu super... xP

Cesta domů: bylo chladno a poprchávalo, takže příjemná cesta. Až na tu bandu ožalů, co seděla kolem mě...

Joo, a v Ově... Hm... raději nemluvit. xP Tam jsem čekala... a čekala... a pak konečně: dojela domů. ^^

Ale rozhodně bych si to zopakovala. Byl to nejlepší víkend, jaký jsem zažila. ^^ Tedy, když nezapočítáme ty animefesty, že. =D

Holky, na příštím AF ZDAR! ^^

D.Gray-Man- pokořen a Kuroshitsuji na spadnutí

25. července 2010 v 20:22 | Darcia and Miro
Ha! Mí drazí pozůstalí...
Darcia pokořila 103 dílů D.Gray-Mana, přičemž na konci začala ječet, že si z ní prdel dělají. No jakooo, tak to ukončit? Tak BLBĚ? No chudáček malý Miro málem dostal po tlamě, jen co se kousek přiblížil. Tak radši zdrhnul do postele a zahrabal se pod peřinu...

A Kuroshitsuji je na spadnutí! Sice nemám u 3 dílů (7., 20. a 21.) titulky, ale ty jsem si stáhla. A víte odkud? Od svých starých přátel a bývalých spolupracovníků, které jsem s lítostí opouštěla, od DAT-týmu! ^^ No musím je Eloušovi prostě pochválit. Ostatně, celému týmu to musím pochválit. =)
Momentálně jsem u 20. dílu, který padne možná dneska... Pokud se k němu přes to všecko blogování dostanu. A pokud mi to Miro nii-chan vůbec dovolí. Zmetek jeden, když si lítá po světě s Bastianem, omezuje svou milovanou starší sestřičku! No není to od něj podlé a hnusné? Pfff... No, snad dneska nikam nepude a budem se dívat spolu. ^^

Mám psát recenzi na D.Gray-Mana, nebo ji tu nechcete? xD Já jen, že mi tu ten blog nějak chcípá... xD

Jooo, ještě jednu věc bych chtělaaaa... Astaroshe, drahá, Kaaach, jestli to budeš číst, odkud jsi prosím stáhla to Junjou Romantica? Chtěla bych se na to dodívat... Ono to bylo tak zatraceně úžasný... =D

A to bude zatím všeee! ^^

Darcia se zatím loučí s výkecem. ;)

Úterý 22.6.2010

22. června 2010 v 10:30 | Darci
A co to obnáší? Zítra máme vysvědčení. xD Bude masakr. =D

Darci letos nebyla moc úspěšná a nachytala škaredé známky...
4... 1x
3... 3x
2... 6-7x
1... ten zbytek
xD

No nejsem já šikovná??? =D

Ve čtvrtek a v pátek budu pracovat (zatímco si někteří budou válet šunky- viz Peetra), stejně tak jako příští týden do středy. Peetra si to vyžere o prázdninách =P =D

No... a Prázdniny budou velice zajímavé. ^^
5. pojedu k Jaňuli a její smečce. ^^
Následně chvíli doma, abych mohla 16. odjet za Dahak-san!! Už se na tebe moc těšíííím! A na Avad taky! ^^ Myslím si, že to bude nejlepší víkend na celých prázdninách. =)

Přes prázdniny mě bude také pronásledovat anime.
Celé 2 měsíce strávím nad Vampire Knight Guilty (už bych to mohla dokoukat... xD) a D.Gray-Man. Možná budete překvapení... Ale neděsí mě ten šílený počet dílů. Mnohem větší hrůzu, a pomalu trauma, jsem měla z 51. dílů Fullmetal Alchemist. =D

A co vy? Budete mít nějaké speciální Anime-prázdniny? ^^

Výlet? Ne, chlastačka. xD

19. června 2010 v 10:08 | Darcia Pletoria and Miro
Darci-chan odjela na školní výlet. A včera se vrátila. ^^
-prohlášení v závorkách= Mirovy poznatky a poznámky ^^-

Odjíždím...

14. června 2010 v 9:29 | Darci
Hai! Darci-chan bude týden bez internetu.
Objevím se tu možná v sobotu.
Darci-chan jede totiž se třídou ve středu na výlet a proto si s sebou nevzala na internát noťas...
Doufám, že zůstanu střízlivá... No... ono mě kdyžtak Miro-kun pohlídá (jinak ho to bude bolet).

Takže, sayo minna. Ski da yo. ;)

New dess na dobu neurčitou ^^

12. června 2010 v 18:08 | Darci
Doteď tu byla vyhlášena rekontrukce... Teď končí. xD
Jestli jste ode mě čekali něco světoborného, je mi líto, že jsem zklamala. ^^ Ale musím říct, že na to záhlaví jsem pyšná. ^^

Tenhle desing je na dobu neurčitou, tedy do té doby, než udělám něco jiného. =)

Rekonstrukce xP

5. června 2010 v 18:26 | Darci
Jistě jste si všimli, že je tu teďko trochu bordel. xD Pokouším se úřadovat s blogem... A moc mi to nejde... Celkově ho asi předělám. Zatím se omlouvám, že to tu vypadá jako na staveništi.
 
 

Reklama