Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Květen 2012

Animefest 2012

11. května 2012 v 15:51 | Darci |  Festivaly, srazy a otaku akce
Ano!
I letos se Darci podařilo dostat se na Animefest do Brna.

Ale když pomyslím, jaké jsem z toho měla nervy... ještě ráno v den odjezdu jsem měla díru na kalhotech, co jsem potřebovala na cosplay. Když mi mamka řekla, ať si vezmu jiné, nevinně jsem se na ni zadívala a sladkým hláskem se zeptala, zda-li má ve skříni latexové kalhoty. No... ehm, raději vytáhla šicí stroj a díru "odstranila" ^_^"

Fajn. Odjezd... no, u nás fajn :D Ale ve vlaku, přesněji ve stanici Ostrava-Vítkovice, jsem nasadila na hlavu modrou paruku, na ni svůj milovaný klobouček xD a mohlo jelo se dál.
Ve Svinově jsem přestoupila na jiný vlak a heuréka! Narazila jsem na prázdné kupé. Jsem se těšila, že "jéé, já jsem tu sama, bude veget." Chyba lávky... Ono se totiž v zápětí přihrnulo několik dalších individuí podobných mé maličkosti. Tak tedy... započala má cesta na AF.
V Přerově se do už tak narvaného kupéčka, přidal i Shinigami-ojiisan ve svém dokonalém cosplayi Roberty z Black Lagoon. Zdárně se mu podařilo zmást osazenstvo celého mého kupé a i ostatní nevinné kolemjdoucí xD
Samozřejmě, jak jsem na něj z okénka ječela, tak jsem zmokla. Hold... v klobouku rybník, ale to se vsáklo- doslova...

Tak nějak jsme se v Brně měli setkat s Dahak a Astaroshe. No... nějak k tomu nedošlo a my se polečnými silami doštrachali na ubytovnu. Převzala jsem si klíčky od pokoje, vybalila si věci, převlékla se a už si to valila zpátky na vlakové nádraží, kde jsem si musela vyzvednout zbytek své skupiny- tedy "Holešovskou větev."
I s nimi jsem se vrátila na ubytovnu, pobraly se ty nejdůležitější věci a vzhůru na výstaviště. Malinko jsme s holkama asi zaváhaly, když se Shabota tvářil všelijak. Hold... svěřte mu své životy xD
Ale jo, našli jsme, došli jsme. Proběhlo nějaký focení a šli jsme se zaergistrovat. A koho jsem neviděla ve frontě... Stála tam Alice-chan a Helius. Myslím, že Heli mě poznal, ale Alice až později, když jsem se s ní bavila. No... kdo by taky poznal magora v oranžovým triku a šedý paruce, že xDDD

aneb- Akira, anime Togainu no Chi (taky yaoi hra, pokud chcete xDDDD)

Fajn. V pátek mě čekalo už jen promítání soutěžních AMV, přičemž u Paradise jsem doslova umírala blahem a u Krávy pro změnu smíchy.
Poté... už myslím nebylo dlouho nic, než jsem podlehla vlivům (a tím nemyslím jenom svůj doprovod xD) a nechala se kolem půlnoci dostrkat do DEPA...
Ano, noc to byla opravdu zajímavá xD
Ovšem ráno poněkud krušnější.

Samozřejmě... Shabby chtěl, abych mu udělala vlasy. Jo, proč ne. Jenže! Já kvůli tomu nestihla jednu přednášku. Řekla jsem si: "Svět se nezboří."
No jo, jenže když jsem nestihla ani tu následující, myslela jsem, že někoho uškrtím...
Nakonec to skončilo tak, že jsme raději prozkoumali prodejní stánky. Utratila jsem tam moooooc peněz xDDDD koupila jsem si jednu nádhernou květinku do vlasů a placku (už mi chybí do celý série jenom JEDNA).

Vybodli jsme se ně nějaký promítání a zašli si na ubytovnu raději na oběd. Jo, vajíčka byla výborná xD
Po vydatném obědě procházka do Vaňkovky, než jsme zase zakotvili na výstavišti.
Tam jsme si počkali na přednášku o světovém cosplayi, což shledávám jako nejlepší věc na AF ^_^ a ne jen kvůli tomu, že celá přednáška byla v angličtině xD

Večerní program sestával z návštěvy postýlky xD

Dobře. Neděle... Budíček a zase jsem si hrála na kadeřnici. Tentokráte jsem nedělala vysoký číro, ale romantické kudrliny Awaki. Jo, pekelně jsem si popálila prsty, ale to se nějak vstřebalo.
Sbalila jsem tašku, napsala Niniel, rozloučila se s Holešovskou větví a vyrazila si užít poslední den na AF- tedy přednášku COSFIGHT a na ni navazující workshop.
Nechápu, proč jsem na tom worksopu měla takový štěstí na vysoký kluky xD Ale bavila jsem se, to je myslím si hlavní ^_^

No... po skončení "mydlení se a dávání si po tlamě" jsem počkala na Ninušku, které končila přednáška o Hetalii, vyzvedla jsem si tašku a hurá na vlak, vstříc cestě domů.

Letos... jsem si AF užila, i když ne na programu- který mě mimo jiné letos drobátko zklamal.
Strašně mě mrzí, že jsem se nedostala na Shinigamiho přednášku o jídle, ale už v tom sále fakt bylo plno... xP
Jo a taky jsem prošvihla GYARU a výzdobu pokojíčků... no, nemůžu mít všechno, že. xD Snad někdy příště. ^_^

Roberta (Děda Shinigami)
Darci a Kieran (bože, doufám, že jsem to napsala dobře!!! xDDDD)- cosplay Allen Walker (D.Gray-Man)
zleva: Kira, Yuyu, Darci (předpokládám, že ty 2 mě asi zastřelí xD)
Shabby, NadiaSK (Itálie), Awaki

Snad na příštím AF zdar!!! ^_^