Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Listopad 2009

Jako v márnici

25. listopadu 2009 v 18:59 | Darci |  Kecy, kecy, kecy
Hm... zajisté jste si všimli, že to tu umřelo. A to doslova... Stále dlužím diplomy za SONAP... čekala jsem na Kell, jestli si napíše, co by ráda na dip... nějak se mi nedostalo odpovědi, tak jsem mezitím začala dělat ucenení pro Peetru... Jenže jsem na intru a všechny ty obrázky jsem nechala doma v pevným PC... takže jsou mi momentálně prd platný.

Dále jsem založila rubriky o japonský pouliční módě... jistě jste si všimli, že stále nepřibyl žádnej článek... a důvod je jednoduchý: Nějak nemám na blogaření náladu...

Poslední dobou nemám náladu v podstatě na nic... učit se mi nechce, psát se mi nechce... Jen poslouchám písničky, čtu povídky, nebo sleduju dění na myspace. Od té doby, co mám přidané nějaké Ruské supporty CB, je tam dost živo. =)

Ale doma se pokusim sesmolit ´konečně nějaký ten článek, možná dopíšu i nějakou další kapitolu k povídkám. Uvidíme, jak na tom budu.

A mým SB se omlouvám, že mnohdy nehážu komenty ke článkům... přece jen okomentuju to, co mi něco řekně nebo mě co znám... nebudu psát komenty k něčemu, co mě třeba nějak neosloví...

Takže zatím AHOOOOJ! A užívejte si týdne. =)

Za 9. bleskovku

3. listopadu 2009 v 10:00 | Darci |  Diplomy pro vás
A tady jsou:

1.
2.
3.
4.