Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Červenec 2009

I came 2 party

30. července 2009 v 20:56 | Darci |  Cinema Bizarre

Cinema Bizarre a Space Cowboy. :) *love this song*

BOUŘE

28. července 2009 v 16:54 | Darci |  AMV
Skupinové AMV Bouře:


Pár testíků z FF

28. července 2009 v 15:44 | Darci |  ´bout me
Tak jsem u Peetry objevila (po dlouhé době se jí podívala na blog...) pár testíků na FF. A vyšlo mi tohle:


Final Fantasy Character Testyuna
Yuna

You're most like Yuna. She is mild in manner and soft-spoken. In addition, she is sensitive and treats everyone as as equal due to her mix blood heritage. She fights for what you think is right and is very kind hearted and responsible.

Go to Love Quiz Test to do more Quizzes!


Pravda

22. července 2009 v 15:12 | Darci |  Nezařaditelné
Tenhle příběh není z mý hlavy! Napsala ho slečna Sui!! :)

Yaoi

Aoi (Ayabie) + Yumehito

Tento příběh se nikdy nestal.. Možná...

Rozeběhl jsem se temnou uličkou.. Byl jsem v ní sám.. Okolo mne jen cihlové zdi oslizlé plísní.. Na zemi spousta odpadků, starého oblečení a já si přes to vybral tuto nebezpečnou cestu. Prošel sem kolem jednoho bezdomovce který v ruce držel prázdnou láhev od vodky. Hodně lidí hledalo útěchu v alkoholu.. Vlastně i já jsem občas hledal pomoc na dně flašky.. Poslední dobou to bylo opravdu často.. Pořád jsem na něj musel myslet..Na jeho oči.. jeho sladký úsměv..
Ovanul mě studený noční vítr.. Víc jsem se zachumlal do své mikiny a šel dál uličkou.. Zdála se mi nekonečná.. Dnes jsem možná až moc toužil po pravdě o které jsem si v tu chvilku myslel že ji naleznu na dně skleničky od saké. Přidal sem do kroku.. Byl jsem už paranoidní.. Slyšel sem za sebou tiché kroky které se stále zrychlovaly podle toho jak jsem přidával do kroku já.
S úlevou jsem došel do svého oblíbeného baru na předměstí Tokia. Byl to malej zapadlej pajzl kterej až žalostně volal po tom aby ho nějaké slečna v minisukni uklidila. Nepořádek mi nevadil.. Ani zlití chlapy co si každou chvilku dávali co proto. Chodil sem do tohoto baru tehdy rád.. Nikdo by mě tam nehledal a ani nikoho nezajímalo že jsem zpěvák skupiny Ayabie.. Nikoho..
Usadil jsem se na barovou židli a Kim mi už podávala sklenici saké. ,, Děkuju Kim" Zadíval jsem se na nápoj ve sklenici. Kim se usmála a šla zkasírovat a už tak dost opilé hosty. Já tam seděl a přemýšlel sem nad ním.. Nad Yumehitem.. Poslední dobou jsem na něj myslel dost často.. Nebál jsem se si přiznat fakt že se mi líbí.. Nevadilo mi že sem gay.. Bál sem se že o něj příjdu když mu to povím.. Že mě nazve perverzákem a odejde ze skupiny… A tak sem raději mlčel a utápěl svůj žal a lásku v baru se skleničkou saké a Kim která si ráda poslechla co mě trápí.. řekl jsem ji o svých citech opravdu hodně ale nikdy jsem se ani slovem nezmínil že milovaná osoba je právě on.. Sladký Yumehito..
Napil jsem se saké a Kim mi pohotově dolila.
,, Něco nového Aoi? Dnes seš zahloubanější než kdy jindy" Usmála se na mě. Podíval sem se na ni. Byla hezká.. Rovné černé vlasy které ji sahaly pod lopatky měla rozpuštěné. Na to že byla čistokrevná japonka měla vlasy opravdu husté a zdravé. Občas sem uvažoval co vlastně v tomhle baru dělá. Bylo jí 19.. mohla jít studovat a ne obsluhovat ožraly v baru. Ale Kim vypadala spokojeně. Leštila skleničky a koukala se na mě. ,, Začínám už být paranoidní Kim.." Spustil jsem a sklopil jsem oči zpátky ke skleničce. ,, Jak to myslíš Aoi?" ,, Cestou sem se mi zdálo že slyším kroky.." ,, Neboj.. mě se to stává taky" Zasmála se a odběhla dozadu pro novou flašku saké. Usmál jsem se sám nad sebou a upil ze sklenice.
Když sem z baru odcházel bylo už nadránem.. Skoro 3 hodiny ráno. Nešel jsem domů. Vydal jsem se parkem do centra Tokia. Trochu mě děsilo že v parku nikdo není ale nakonec jsem mávl nad tím rukou..
Procházel jsem se takhle hodinu dokud se znovu neozvaly ty kroky.. Po tom co mi řekla Kim sem tom nevěnoval až takovou pozornost.. Říkal sem si že sem paranoidní a dál poklidně šel do centra. Došel sem k místu kde nesvítila lampa.. Podíval sem se na oblohu kde právě zmizel měsíc v úplňku. Obklopila mě tma. ,, Zvláštní" zašeptal jsem si pro sebe. Zafoukal vítr a kolem mě to zašustilo… Začal jsem se opravdu bát. Nikde nikdo.. Kdyby se mi něco stalo tak se nedovolám.. Rozhlédl jsem se kolem.. V dálce svítila další lampa jinak kolem mě tma. Už už jsem se chtěl rozejít že půjdu když mi z ničeho nic na rameni přistála ruka. Poplašeně jsem vykřikl že ptáci co seděli na okolních stromech vyplašeně vylétly. ,, Neječ Aoi! To sem já" Hrklo ve mně dvakrát tolik.. ,, Yumehito..? Co ty tu u všech
svatech děláš?" ,, Hlídám tě.. Si myslíš že sme si s klukama nevšimli jak každou noc odcházíš pryč?" Bezmocně jsem pokrčil rameny. ,, Omlouvám se.." špitl Yumehito.. ,, Nechtěl sem tě vyděsit.."
Yumehito si mě přitáhl k sobě a pevně obejmul. V tu chvilku jsem nevěděl co dělat.. Mám ho obejmout nebo ne? Nakonec jsem Yumehita také objal..
Tiskli jsme se k sobě dlouho ani jeden jsme nechtěli toho druhého pustit. Nakonec se odemě Yumehito odtáhl. ,,Měli bychom jít.. Je to odtud domů kus cesty.."
Yumehito mě popadl za paži aby mě donutil k pohybu a táhl mě směrem domů. Dorazili jsme o hodinu později. Cítil sem se hodně provinile že kvůli mně ,Yumehito který tak miluje spaní, nezamhouřil tuhle noc vůbec oči. ,, Nezajdeš ještě na chvilku ke mně?" zeptal jsem se když jsme stáli před mim bytem. ,, Máš to k sobě ještě dva bloky.." Koukal sem mu do očí.. Yumehito šťastně souhlasil. Vešel do mého bytu. Byl malý.. Nijak zvlášť zařízený.. Vystačil jsem si s malou televizí, postelí na kterou se v pohodě vešly dva lidé, kuchyní, koupelnou a skříní na moje věci. Jen tak mezi námi ta skříň byla plná k prasknutí.
Yumehito se pohodlně usadil v mém rozestlaném pelíšku a s horou díků přijal horký čaj. Usadil jsem se vedle něj… Chvilku jsme si povídali o všem možné až jsme se dostali na téma láska.. ,, Aoi? Jsi zamilovaný?" Chvilku jsem přemýšlel co mám vlastně odpovědět. ,, Ano jsem.." Yumehito se na mě zadíval. ,, A do koho? Povídej.. Znám ji?" ,, No víš.. Ona vlastně… je to kluk.." Z ničeho nic byla půla pravdy venku.. Tu obrovskou ránu jakou způsobil ten kámen co mi spadl ze srdce, museli slyšet až na ostrově Honšů!
Čekal sem na Yumehitovu reakci. Čekal sem že se zvedne a nebude se mnou mluvit, ale Yumehito se jen usmál. ,, A znám ho" ,,Hai" vylétlo ze mě ani sem nestihl přemýšlet jak se vykroutim z následující otázky.. ,, A kdo to je?" Zaculil se na mě Yumehito. ,, No víš.. to..ehm.." Začal sem plácat všechno co mě napadlo. ,, Notáák pověz.. Já to nikomu nepovím.." štouchl do mě Yumehito. ,, No.. jsi to ty.." Sklopil sem pohled k peřinám..
Dlouho se nic nedělo… Pak sem slyšel šustění peřin a ucítil sem Yumehitovy rty na těch svých. Ty dva měkké polštářky chutnali po malinách a čaji. Ten polibek trval snad jen sekundu. Yumehito se odtáhl. ,, Já vím Aoi.." Podíval jsem se překvapeně Yumehitovi do očí. ,, Umím si dát dvě a dvě dohromady" Usmál se na mě tím jeho kouzelným úsměvem, objal mě a znova políbil ,, Já na tom nejsem o moc líp.. Taky miluju jednoho blázna co se radši opil než aby řekl pravdu" To mi vehnalo ruměnec do tváří. Yumehito měl pravdu.. Nalhával sem si že by mě odepsal.. ,, A co kluci?" ,, ví všechno prosimtě.. Ty seš taky průhlednej jak sklo" Usmál se Yumehito.
Pevně jsem si ho k sobě přitáhnul a začal ho líbat. Jeho polibky byli něžné a plné lásky a touhy. Voněl nádherně po kokosovém mléku.
Yumehito mě svlékl a já jeho. Líbal mě po celém těle a já byl jako v extázi. Jeho ruce byly snad všude.. Otočil si mě na bříško a pomalu do mě pronikl. ,, V pohodě?" Pohladil mě po páteři. Slatně sem zavrněl. ,, Pokračuj prosím" Zašeptal sem a snažil se tlumit stény které se mi draly do úst. Yumehito začal přirážet.
Jak se stupňovala rychlost přirážení tím blíž jsme oba byli orgasmu. Vyvrcholili jsme ve stejnou chvíli. Yumehito se svalil vedle mě a hladil mě po zádech. ,, V pořádku Aoi?" ,, Hai" Odpověděl sem vysíleně a zavřel oči. Cítil jsem už jen jak si mě Yumehito přitulil k sobě a přikryl nás oba peřinou.. ,, Miluji tě Aoi.." Zašeptal mi do ucha a já usnul…

Konec

Dip od B.A.R.Č.A.

18. července 2009 v 12:46 | Darci |  Diplomy pro mě
Tak je to diploímek za bleskovku. XD A musim řict, že jak jsem to viděla, tak jsem padla smíchy. Diplom je to nádherný. No uznejte sami:

Teda to oslovení... XD Z toho fakt nemůžu. Ale b.a.r.č.a je na tom zcela nevinně. Asi si začnu psát jinak přezdívku. ^^
Moc a moc děkuju. Je fakt nádherný.

Finále SONAP

17. července 2009 v 15:55 | Darci |  Bleskovky a soutěže
Tááák. XD Po dlouhý době se ozývám se SONAP!! Máme tu finále! Nechť fanfry zní!!

V duelu, který dopadl takto:
Kelllyna a Lui60 % (0 Hlasy)60 %9 Hlasy
Giggles a Alucard40 % (0 Hlasy)40 %6 Hlasy

Postupuje Kelllyna a Lui.

Takže dneska začíná FINÁLE!!!
A rozhoduje se mezi:

Peetra a Cloud

Kelllyna a Lui

Pro svého favorita můžete hlasovat do 31.7. 2009
A začínáme TEĎ!!!

Vyhodnocení v Hellsingu od Nosferatu Psiren

13. července 2009 v 17:31 | Darci |  ´bout me
Děkuju moconky moc, že se k tomu dokopala. XD A musim řict, žes to napsala fakt suprově. :D Sice Itálii nijak zvlášť nemusim, ale i tos tam vystihla. XD Takže: Díkes moc, Psiren!

Ohodnocení pod perexem

Trochu opožděně... XD

12. července 2009 v 18:30 | Darci |  Kecy, kecy, kecy
Tááák, jestli se divíte, proč jsem tu dlouho nic nepřidávala... Byla jsem na táboře a dá se říct, že se odtama vrátila troska.
S kým jsem se bavila před odjezdem, ví, že jsem říkala, že to bude boj "já versus oni". A ONI byli malí mrňousové. Být tam na tom táboře o den dýl, 2 z nich by se nevrátili zdraví. Přinejmenším s červeným otiskem mé dlaně na jejich tvářičkách.

Haha! Dneska jsem si koupila POPCORN. A to jenom kvůli plakátu An Cafe. :D To už je druhý do sbírky. :) Taky je tam článek o cafe-kkos. Sice krátký, ale já si myslím, že docela výstižný. Celou dvojstranu zabraly jen fotky. A musím uznat, že ti lidičkové jsou opravdu velmi kreativní tvorečkové.

Jo, ještě vám oznámím předběžný termány, kdy na blogu nic nepřibude:
22.7.-12.9. 2009

A proč po celý prázdniny nic? Někdo si myslí, že mám leháro. To sice yo, ale celý prázdniny naplánovaný už od loňskýho srpna. Takže... bude tu mrtvoooo.
Ale dobrá zpráva! Jestli mi pude na intru internet, budu s vámi i během týdne! :D Takže blog bude žít pořád a ne jen o weekendech. :)

Zatím se loučím, Darci.

Pár OP singlů

3. července 2009 v 0:03 | Darci |  other
Opening anime Spiral (jak to zní, když by to zpíval chlap)
a originál:

Další openingy pod perexem

Diplomy za No.8

2. července 2009 v 16:12 | Darci |  Diplomy pro vás
A konečně jsou tady diplomy za 8. bleskovku.

Peetra
Riki
ColorQa
Nexus
XTifa

Konec 4. kola SONAP- duel

2. července 2009 v 15:39 | Darci |  Bleskovky a soutěže
Ha ha! Lidi, teď jste mě faktiš dostali. XD

Čemu se směju? Ano, 1.7. skončilo 4. kolo SONAP s poměrně zajímyvým výsledkem, posuďte sami:

Peetra a Cloud44 % (0 Hlasy)44 %21 Hlasy
Kelllyna a Lui27 % (0 Hlasy)27 %13 Hlasy
Giggles a Alucard27 % (0 Hlasy)27 %13 Hlasy

Kelllyna a Giggles dostaly stejný počet hlasů, tak vyhlašuji duel mezi nimi.

Čiže: postoupí:

Kelllyna a princ Lui

nebo

Giggles a Alucard