Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Únor 2009

Z Mangashopu

28. února 2009 v 19:05 | Darci |  ´bout me

Tak Peetro, tu máš ty fotky. Ale sou sakra nekvaůlitní, pže je to focené při blbým světle a mobilem.UKE/SEME

27. února 2009 v 20:19 | Darci |  ´bout me
Tak jsem si udělala testík, jestli jsem SEME nebo UKE... No, výsledek je velice zajímavý... se koukněte:You Scored as The Optimistic UKE
You are the kindest, most sweet, and cutest of all UKE kind. This is not really a bad thing, actually it's very good. You may be the lowest level of UKE but you are also the happiest and most adorable. You are often a fan of things you can snuggle with and cartoons will never grow boring for you. You smile a lot and nothing ever seems to get you down which makes you a great match for the Gentle SEME. Be warned, though, my Uke-friend.. rough times await you if a Homicidal SEME lingers too close. You would do well to befriend a Sorrowful UKE as I'm sure your happy-go-lucky attitude will balance out their depression. On my last note I will say that ropes, whips, and chains aren't your fancies even if they are tempting - I'd stick to just the simple stuff if I were you.


No, jestli mě to charakterizuje... to netuším, ale myslím, že ta první věta sedí spíš na mé druhé já. XD

Žiju!

27. února 2009 v 18:46 | Darci |  Kecy, kecy, kecy
Týden za námi a já stále žiju! Kdo to nechápe, má smůlu. XD

Nekonaly se žádný žiletky ani odvážný skoky z okna bez padáku. *směje se*
Z depky mě vytáhly tyto osůbky, kterým jsem strašně vděčná za to, že jsem neudělala žádnou hloupost. Jsou to Ljusinka a Peetra. Holky, fakt děkuju.

A co dál? Dneska jsem v čejině zardousila Desdemonu... Samozřejmě že v ukázce z literatury. XD Četli jsme úryvek z Othella a já četla Othellův part. :) Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Někdy bych si ráda zahrála na prknech, co znamenají svět. Ale je to jen bláhovej sen jedný hloupý puberťačky, jakých jsou na světě stovky.

Dokonce jsem se konečně prohrábla zásilkou z Mangashopu. :) Můj pokoj nyní zdobí kalendář Loveless, 2 Mokony z Tsubasa Chronicles. A mám dokonce sešit na povídky. Je na něm Suzaku z anime Code Geass. Každou stránku zdobí Lelouch a Suzaku. A k tomu ještě sešit s obrázkem Kaori Yuki... (Elo-chan ví, o koho jde) z Angel Sanctuary. :)

A v neděli nalyžák a pak prázky... No kdo by se netěšil? :) Tak přeju spoustu hezkých dní. :) Páčko.

Do školy či do hrobu?

22. února 2009 v 15:56 | Darci |  Kecy, kecy, kecy
Bože! Jak mě se nikam nechce! Sice je pravda, že budu mít celej tejden pokoj jenom pro sebe, ale k čemu mi to je, když si nebudu mít s kým pokecat? No, stejně asi budu dělat referát do občanky. Navíc mám tašku napranou DVDčkama... Jen doufám, že ne zbytečně.

A vypadá to, že tohle bude další týden na pi*u. Už jen ten rozvrh mě děsí. Navíc všechny moe kámošky ze základky se ptaly, co budu tenhle tejden dělat, když jsou ty prázdniny. Co budu dělat? Zatímco Havr a Orlová maj volno, já budu smrdět ve škole a na intru sama na pokoji. No to bude sranda. Mít ten noťas, dalo by se to přežít, ale ono neee.

Už slyším Peetru a Ljus, že bych mohla pokračovat v povídkách. Jenže já nemám vůbec na nic náladu. V podstatě se utápím už třetím tejdnem v depce, ke který není vůbec žádnej důvod. Člověk by se z toho zbláznil.

A ještě pak lyžák... jen čekám, kdy pojedu do tý márnice. Dá se říct, že na to čekám jak na boží smilování. Kdy nám to Helis dávala ten dotazník o sebevraždách? Zrovna teď mám náladu ji spáchat. Ovšem jak a kde? To je ten porblém. Kdybychom měli v úterý cviko z bioly, čmajzla bych si žiletku. Ale my musíme mít jako naschvál chemii. A otrávit se? Díky, to mě nijak neláká. Sice smrt by to byla, ale ne! To už radši skočit z balkónu. Jenže babča je doma, to by mi nevyšlo.

No, neřešte mě. Já si pustím CB a snad bude líp. *chabej pokus o úsmev*

Od Ann

21. února 2009 v 22:30 | Darci |  Diplomy pro mě
Děkuju. Je nádherný. :)


Pro Ann

21. února 2009 v 22:00 | Darci |  Diplomy pro vás
Pro mé nové SB, Ann. :)


Ne, že bych měla Naruta moc v lásce... Ale přece víte, jaký jsou z toho nádherný slashe. :D Tvlášť SasukeXNaruto. XD

Diplomy za 6. bleskovku

21. února 2009 v 16:50 | Miro |  Diplomy pro vás
A tady jsou diplomy:

Riki:Miyu:Kkullisekk:


Bleskovka No.6

21. února 2009 v 13:05 | Miro |  Bleskovky a soutěže
Tak tu je další bleskovka. Jelikož se doma poněkud nudím, když Bastian odjel na lyžák... :)

1.Zdarky.
2.Jak se vede?
3.Jsi naštvaná/ý?
4.Jakou kapelu si představíš,
když se řekne Německo?
5.Znáš nějaké anime, které má německý název?
6.Co si myslíš o P!nk?
7.Štvou tě tyhle otázky?
8.Co na diplom?
9.Díky za pozornost, čáááu. :-*

Řetězák...

21. února 2009 v 0:28 | Darci |  Kecy, kecy, kecy
Riki, zabiju tě... XD


Jak se práwě máš..? ujde to

Máš sourozence..? ne
Máš kluka/holku..? nevedu


Luminor odchází!

20. února 2009 v 17:43 | Darci |  Cinema Bizarre
Pro fanoušky Cinema Bizarre zdrcující zpráva!!! Luminor odchází ze skupiny!


Studuji :)

19. února 2009 v 11:49 | Darci |  ´bout me
Okane ga Nai

16. února 2009 v 10:40 | Miro |  Shonen ai a Yaoi
Okane ga nai, v naglině No money, v českém překladu Prachy došly.
Jedná se v podstatě o to, že 18-ti letý student Ayase Yukiya je vydražen za 120 miliónů- tuším Jenů.
Prodal ho jeho bratranec Tetsuo Ishii, aby splatil dluh.
Ayaseho koupí Kanou Somuku. Ten k němu má jistý vztah- Ayase mu kdysi pomohl. Ale jak je vidět, vůbec si na to ta malá kawaii zrůdička nepamatuje. Proč kawaii a proč zrůdička??? Tak se podívejte sami! Tak strašně roztomilý... Ty veliké modré oči, světlé vlásky... Takový drobný chlapec v porovnání s Kanouem, kterému sahá po pás. XD
No a zpátky. Když si na něj Ayase nevzpomene, tak ho prostě znásilní. A pak ho obejme a začne tam žvanit něco o tom, že nechtěl... že mu nechtěl ublížit a tak.
Ayase je zničený. Tak mu dá Kanou návrh: za každou noc mu zaplatí 500 000, aby se od něj vykoupil. Dobrý, ne? :D
OkanegaNai.jpg Okane Ga Nai image by KrisKenshin
Jedná se o několik OVA. Na netu jsou dostupné 4. Z toho 1. a 2. v angličtině a zbylé 2 ve španělštině. Já se na to samozřejmě podívala. A asi tak jediné, čemu jsem rozuměla bylo: Ano. Ne. Já nechci. To bolí. Přestaň. Prosím. :D
Prostě yaoi fráze. :D
Taky se musí říct, že mě velmi rozesmála situace, jak Ayase ležel v postýlce a kňučel, že už nikdy nebude pít alkohol.
Ovšem pak mě cukroušek Ayase překvapil. Ve 4. OVA se mu milování s Kanou začalo asi líbit. O_o Vždycky byl strašně proti, ale teďka se zdálo, že si to šíleně užívá. :D
Pokud vám nebude vadit strašně sladký Ayase a Kanou, na kterém je nádherně vidět, že je seme, budete se bavit. :) A pokud vás neodrazuje jazyková bariéra, na youtube seženete komplet. :) Příjemnou zábavu s Ayasem. :)

Od Rikuše

16. února 2009 v 10:00 | Darci |  Diplomy pro mě
Děkuju Riki. :)

Od P!t@!@

14. února 2009 v 21:43 | Darci |  Diplomy pro mě
Ten diplomek je strašně krásnej. :) Takovej miloučkej... Moc se mi líbí. Děkujuuu.

Od Ljusinky :D

14. února 2009 v 20:08 | Darci |  Diplomy pro mě
Že je strašně hezkej. :) Ljusinka myslí na všechno a na všechny. :) Asi proto ji mám tak strašně ráda. :)

Mániééééé!!!

14. února 2009 v 14:54 | Darci |  ´bout me
Nelejkejte se, Darci-chan jen popadla nakupovaí mánie. :D Jak jsem psala kámoškám na blogy do bleskovek, že Valentýna strávím nakupováním riflí. A neskončila jsem jenom u toho. Darci si totiž domů přivezla ještě 2 božské mikiny, tričko, třetí díl Odkazu Dračích jezdců (Brisingr) v češtině *přemýšlela i nad anglickým vydáním* a stojánek na tužky! *hopsá nadšením* Komu se podaří v obchodě najít stojánek na tužky s Totorem? To se nevidí každej den, tak jsem hned mamku překecala, jestli mě nezaloží... 75 Kč... proč ne, že? XD A teď se mi Totoro vyhřívá na tiskárně. :D


Můj Totoro, prosím pěkně. XD


Mikina No.1


Mikina No.2

Za kvalitu obrázků se omlouvám, ale to víte... co čekat od mobilu, že? XD

By Ljusinka

14. února 2009 v 14:12 | Darci |  Diplomy pro mě

Moc hezký diplomek od ještě hezčí kočky. Díky. :-*

Kociánka zas a znova

13. února 2009 v 17:10 | Darci |  ´bout me
A zase se jelo na Kociánku. Tentokráte katarstofa: Salvy nejela!!! Se zrovna teďka hodila marod!!!
Tak sem si říkala, "fajn, jedna normálně nenormální osoba tam bude, to přežiju." Kenže chyba lávky...
Po strašný cestě, co jsem si vybíjela iPod jsme dorazili na místo. A tam se zjistilo, že moje jediná spása odjíždí!!! No chápete to? Tak jsme vyrazili na svah a vydrželi jsme tam až do setmění a přitom se stihli bavit o hudbě, o držkopádech... taky přišlo na blogy, knížky, povídky a takové blbiny.
Pak přišlo, že jsem mu přála, že jak pojede na skokánek, ať se vamázne... No, pak jsem radši zdrhala, protože přišlo na slova "Tak si spadni sama. A nebo víš co? Já ti s tím klidně pomůžu. *devil smile*"
Tma jak v pytli a na svahu 2 blázni... Tož sranda. Pak mi ale Mirouš odjel a já tam zůstala s Tomáškem, Milánkem a spoustou malých děcek... (Nikola, Maruška, Liduška, Kubíček, Kačka- ta byla nejsnesitelnější).
S Kačkou se dalo mluvit. Ta byla v pohodě. Ale ty ostatní... no potěš... Díky, už nikdy více...
Úterý jsem nějak přežila, na svahu pogoda... Ale Lidušce se udělalo špatně, tak jen zvracela. Tak jsme se ve středu sbalili a milou Lídu vzali do Ostravy. Pro mě to bylo malé vítězství, protože jsem tam nemusela být s těma špuntama. Jenže ve čtvrtek se prý vracel Mirouš... No to je putna. Asi bych to tam nevydržela... A po návratu dom?
Nic moc... Akorát ve čtvrtek jsem měla jít k zubaři, pak jsem měla přifičet do města za Ayumu a půjčit jí mangu... Jenže se mi udělalo zle a já zvracela jako blázen. Fakt, pendlovala jsem od WC ke kýblu a zpět. Pak jsem spolkla prášek a šla chrápat. Večer už mi bylo dobře... jakž takž... Ale už se mi nechtělo spát... Mamča mě totiž vzbudila ve 21:15. Sem šla čučet na telku... Kousek Spirály na Animaxu mi utek, ale to je fuk... pak někdy pozdějc jsem to přepla na-tuším- Primu na Sběratele kostí.
Telka měla padla v 0:42. A teďka je mi fajn. Jen doufám, že mi to vydrží.

Tak zatím zdar! *mává*


Papa to Kiss in the Dark

13. února 2009 v 16:22 | Darci |  Shonen ai a Yaoi
Tak jsem nedávno skoukla anime Papa to kiss in the Dark.
Svým způsobem j to velice zajímavé anime. Jde o intimní vztah otce (29) a milého synátora (nepletu-li se 15).
Synátor je tak kawaii uke, že jsem se málem zbláznila (ale Ayase je 1000000x horší!!!). Ale tatík krásnej...

Diplomky za bleskajdy. :)

11. února 2009 v 20:12 | Darci |  Diplomy pro mě
Od Riki, děkujuuuu.
A od Ljus. Taky děkujuuuu. :)


Holky, děkuju, sou fešné. *klaní se*