Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Weiß Kreuz OVA

11. prosince 2008 v 12:11 | Darci |  Weiß Kreuz
Nedávno jsem si tu poreferovala o Weiß Kreuz, dnes bych vám ráda něco řekla o Weiß Kreuz OVA.Tahle OVA volně navazuje na ukončenou sérii Bílého Kříže. Začíná to tak, jak by jste to asi nečekali od sehraných Weiß. Nebojují spolu, nýbrž proti sobě. Omi nechápe, proč to jejich přátelé dělají. Do jeho těla se zařezává Yojiho ocelové lanko, na Kena míří Ayova katana. Bitva se odehrává v lunaparku, všude je sníh.

Květinářství získalo kolečka, čili: dodávka. Aya, Yoji, Ken a Omi společně pracují, aby uspokojili zákaznice. Jako vždy se kolem nich sbíhá spousta děvčat. Ovšem dnes je to trochu jiné. Přichází totiž Omiho spolužačky, Kaori a Yukie. Yoji si vychcaluje, jaké má Omi hezké soplužačky. Ovšem, bere pouze 18 a více. :) Kaori se rozběhne pryč, Yukie ji následuje. Omi se o děvčata strachuje, ovšem nemá na strachy čas, protože se nahrne spousta dalších zákaznic.

Yukie volá kamarádkám Akane a Reině. Domlouvají se. Reina odchází z domu a ve stejnou dobu vychází i Yukie. Ani jedna se vašak domů nevrátí. Yukie a Akane jsou zavražděny. Kaori se dostává po neúspěšném pokusu do nemocnice.

Weiß už ví, že děvčata zabila americká armáda.

Od Persii dostávají misi, kterou mají splnit. Bohužel se jim tato mise stává osudnou. Navíc-to Manx má alergii na černou lilii, proto vypadá přešle. Weiß se vydávají hlkedat poslední děvče, Reinu. Yoji a Ken ji našli. Řekla jim, že se nabouraly do systému americké armády. Co však nikdo nečekal, je Reina před očima Weiß zabita.

Další přiblížení děje si nechám pro sebe, to se podívejte sami ale jedno vám ještě sdělím: Aya má čuch na kytky. A to se týče i černých lilií. **

Ken a Omi se rozhodnou zachránit Kaořina bratra i Kaori. A právě tady se názory Weiß rozcházejí. Aya a Yoji dostanou od Persii další úkol: zabít Kena a Omiho.


A jak se to vyvrbí dál? Co se stane? To si musíte zjistit sami.

Příběhově je tato OVA (tipuji že 2dílná) velice povedená. Zvuk a hudba jsou svým způsobem shodné se sérií Weiß. Konec se mi líbil, je docela překvapivý. Ani o souboje zde není nouze (a nebojují pouze Weiß proti sobě, ale i spolu).


Weiß Kreuz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama