Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Aféra žehlička

19. prosince 2008 v 19:02 | Darci |  Stává se (i v lepších rodinách)
A ještě tu přidáme 3. dílek. Tentokrát s názvem Aféra žehlička. I toto zakládá na skutečný události *teda, aspoň co se žehličky týče*.
Pro Peetru, Ljusinku a Korky *i když vím, že tu nechodí*


A bylo pondělí. Zvonil mi budík. Jedna z mých oblíbených písniček. Vypl jsem ho a zachumlal se do peřin. Bože, jak mě se do té školy nechce. Mamka není doma, mohl bych zůstat ležet. Ale zase ty zameškané hodiny… Ach jo. Vylezl jsem z postele. Připadal jsem si jako chodicí mrtvola. Nějakým způsobem jsem se dohrabal do koupelny. Strčil jsem hlavu pod proud tekoucí ledové vody. Svůj účel to splnilo, probralo mě to. Když jsem se vrátil do pokoje, tak jsem málem zakopl o batoh, co se válel na zemi. Nohou jsem ho odstrčil ke stolu. Ve skříni jsem vylovil černé mangácké tričko (triko s potiskem Manga.cz) a rifle. Loktem jsem narazil do regálku. "Do háje! To to dneska pěkně začíná." Začínal jsem být docela naštvaný. Ještě jsem sebral mikinu, batoh s věcmi a letěl jsem do školy.
"Miro, vypadáš děsně. Snad ještě hůř než po tom kopanci." Ležel jsem na lavici s obličejem schovaným. "Vážně?" Pronesl jsem otráveně. Bastian hodil tašku na zem a žuchnul na židli v naší lavici. "Jo. Co se děje?" "Jsem unavený, praštil jsem se do lokte a je mi zle. Sám nevím z čeho." "Tak to vypadá na smolnej den. Ještě by tě mohli vyvolat, to bys tomu nasadil korunu." "Hlavně to nepřivolávej." No, do předposlední hodiny to ušlo. Ale o přestávce se holky rozhodly hrát si na kadeřnice a mě si vybraly jako pokusného králíka. Žehličku měly nahřátou, protože si minulou přestávku žehlily vlasy. "Miro, pojď sem, vyžehlíme ti vlasy!" Bylo mi sakra zle, proto jsem šel. Neměl jsem totiž sílu vzdorovat. Pak snad budu mít klid. Žehlička byla keramická a nahřátá. Spíš přehřátá. Z počátku to bylo v pohodě, ale pak už nežehlily, ale spíš tahaly směrem nahoru. Posléze to nagelovaly a dlouhé vlasy se pokoušely natáčet. "Au!" "Co je?" "To pálí." Jako znamení z nebes: zazvonilo. Rychle jsem se vypařil na své místo. "Bastiane, nevíš, kdo tu má hřeben?" "Jo, Adriana." Otočil jsem se na Adrianu. "Adri? Máš hřeben?" "Jo, mám." "Půjčíš mi ho prosím tě?" "Jasně." Usmála se a vytáhla z aktovky kartáč. "Děkuju, zachránilas mě." Začal jsem si rozčesávat vlasy. "Auuu." Zaskučel jsem. Jak ta holka tahala za ty vlasy, asi mi popálila hlavu. "Husa jedna blbá.! Bastian, dosud se zabývající knížkou, se na mě otočil. "Cos čekal? Ale kdyby ti to vyžehlila normálně… slušelo by ti to." Vytřeštil jsem na něj oči. "To myslíš vážně?" Do třídy vešla učitelka, takže celá třída povstala. "Vy tam vzadu máte kadeřnictví nebo co? Okamžitě to schovejte!" Po zbytek vyučování jsem byl jaksi mimo, protože si pamatuju jenom poslední zvonění, jak se šlo domů. U přechodu mě dohnal Bastian. "Slyšel jsem holky mluvit o tom, jaký jsi blbec. A taky říkaly něco o tom, že budou přecházet na jinou školu." "Že jsem blbec? To potěší. A jestli budou odcházet, bude to tu hned příjemnější." Po zbytek cesty jsme šli mlčky. Odbočil jsem k domu. "Tak ahoj, Miro. Uvidíme se zítra ve škole." Rozešel se domů. "Bastiane?" Zvolal jsem nesměle. Otočil se na mě. "Nechceš… nechceč zajít na čaj?" Usmál se. "Proč ne?" Vešli jsme do domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peetra Peetra | Web | 20. prosince 2008 v 12:41 | Reagovat

Super kapa ;) piš iš další holka, sice nevim kde to bereš, ale vim že je to podle pravdy..skvělé

2 Elo-chan Elo-chan | Web | 26. prosince 2008 v 20:12 | Reagovat

chudáček, chudáček mira-kun~! darci, po tomhle s ním snad nemohla bejt ani řeč? wah, já se mu vážně smála. jsem asi zlomyslnec... *chichtá se*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama