Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Wolf s Rain

3. října 2008 v 22:57 | Darci |  Wolf´s Rain
Tohle anime je o skupince vlků, kteří se snaží dostat do Ráje. Pomyslným vůdcem je vlk Kiba, nezvyklý na městský život, hledající cestu do Ráje. Zraněn se dostává do města, kde potkává vůdce loupežného gangu. Muž se jmenuje Tsume. Tsume je také vlk, ale aby si uchránil kůži, má lidskou podobu. Kiba se díky lovci vlků dostává do institutu, kde se zkoumají vlastnosti dívky Chezy, která má vlčí krev (podle toho co jsem pochopila). Kiba ji cítí. Ví, že Cheza mu může otevřít cestu. Z klece, do které byl uzavřen ho dostává další vlk, Hige. Společně odcházejí. Jinde ve městě se svým osudem bojuje mladý Toboe. Z ohrožení, které představuje mladá vyděšená dívka, Toboa vytahuje Tsume. Kiba se mezitím vrací pro Chezu. Hige, i přes svůj počáteční odpor, jej následuje. Jenže Chezu unese lord Darcia III.
Kiba, Hige, Tsume a Toboe se dávají dohromady a utíkají z města. Neustále je pronásledují únava, hlad a žízeň (nemluvě o lovci vlků). Hige, Tsume a Toboe, zvyklí na to, že najdou vždycky něco v odpadcích pokud to je nutné se musí vypořádat s tím, že po cestě žádná popelnice nebude. Kiba je rozhodnut najít Měsíční květinu - Chezu. Tu se také vydává hledat profesorka z již zmiňovaného institutu, Cher.
Příběj je velmi krásný a také velmi smutný.

Charaktery postav jsou pěkně propracované, grafika velmi pěkná. Podkreslující hudba příběh doplňuje. Opening Stray je živější a snadno zapamatovatelný. Ending Gravity je zato pomalejší, ale to mu na kráse snad jen přidává.

Opravdu doporučuji toto anime skouknout aspoň jednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | E-mail | Web | 16. října 2008 v 20:31 | Reagovat

jj, já jsem u... 26 dilu? tak nějak...

2 WolF!nK@ WolF!nK@ | Web | 23. března 2009 v 18:24 | Reagovat

jj ten jsem videla vsechny dily ale ten posledny dil byl smutnej!!*fnuk´*T_Tja proste miluju vlku a anime!!!!hlavne wolfs rain,naruto,vampire knight!=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama