Konnichiwa minna!!

Prosím o pozornost!!

Slyší mě všichni? Vidí mě všichni? Výborně, pokračujeme. ^^
Blog POZASTAVEN!
Darci-chan prosí svá SB, aby si ji nemazaly ze seznamu.
Pokud se někdy dostanu na internet, pokusím se Vám zanechat aspoň nějaký komentář. =)

Vztahy

3. října 2008 v 23:13 | Darci |  InuYasha
Inuyasha jednou sledoval Kikyo. Ta si ho všimla a začíná se objevovat pěkný problém :-). O něco později se seznámí a začnou se spolu scházet. Jednoho dne se Kikyo zmíní o tom, že by se Inuyasha mohl stát plnohodnotným člověkem díky vlivu Shikon no Tama (posvátný klenot), o němž si Inuyasha myslel, že z něj může učinit démona. InuYasha je, jak už víme, polodémon. Kikyo je do InuYashi zamilovaná a InuYasha ji také miluje. Ale pak příjde ten den, kdy InuYashu zakleje šíp vystřelený Kikyinou rukou. InuYashu to velmi raní a začně ji nenávidět. Pak upadá do dlouhého spánku. Kikyo je těžce raněná a umírá. Před smrtí poprosí svou mladší sestru Kaede, aby s ní pohřbili i Shikon. Tak se i stalo. Lesu, ve kterém je strom se zakletým InuYashou se začalo říkat InuYashův les a nikdo se tam neodvážil vkročit, až jednou......


Až jednou do InuYashova lesa vstoupí mladá a zmatená, černovlasá dívka. Lidé ji spoutají a odvedou do vesnice. V lese se probouzí InuYasha, ze svého 50 let dlouhého spánku. Ve vesnici začne řádit démon-stonožka, toužící po Shikon no Tama. Kagome, reinkarnace Kikyo utíká do InuYashova lesa, vidíc démonickou auru, aby odlákala pozornost stonožky od vesnice a jejích obyvatel. InuYasha cítí pach té, jež zlomila jeho srdce. Když jej Kagome osvobodí, Kaede mu nasadí náhrdelník a řekne Kagome, ať vysloví podrobovací slovo. První co Kagome napadne, je slovo "OSUWARI" -sedni. InuYasha začne rýt nosem v lesní půdě. Jeho odpor ke Kagome/Kikyo ještě vzroste.

Když Kagome zajme démon zvaný Tančící smrt, InuYasha Kagome chrání jen pro to, že má u debe Shikon no Tama, bez něj by se nemohl stát démonem. Když však Kagome Shikon nešťastnou náhodou rozbije na střípky, InuYasha se může zbláznit, protože to znamená, že bude muset s Kagome hledat střípky a chránit ji, protože je v jeho světě bezradná. Možná se ptáte, proč sem tahám Kagome, když mám v nadpisu tohoto článku vztah InuYashi a Kikyo? Hned poznáte.

InuYasha si stále není jistý, co cítí ke Kikyo, jestli nemá rád Kagome a jestli tak Kikyo nezradí. Chudák ani neví, proč ho Kikyo vlastně zaklela, když říkala, že jej miluje. On ji miloval....ale vlastně, stále ještě miluje.

Kagome si u InuYashi moc nadějí nedělá, protže cítí, že stále miluje svou kněžku (Kikyo). Kikyo však v Kagome vidí rivalku a snaží se jí zbavit. její pokus o zabití InuYashi, aby mohli být stále spolu, však selhal.... a Hádejte, kdo jí ho překazil?? Ano, hádáte správně. Naše miloučká Kagome. A InuYasha je zase na začátku. Co dál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama